Нехай $$x$$ - ціна одного тістечка.
Тоді, якщо Петрик купив 5 тістечок і отримав 3,2 грн здачі, це означає, що в нього було $$5x + 3,2$$ грн.
Для покупки 9 тістечок йому не вистачало 2,4 грн, тобто 9 тістечок коштують $$9x = 5x + 3,2 + 2,4$$.
Розв'яжемо рівняння:
\begin{align*}
9x &= 5x + 3,2 + 2,4 \\
9x - 5x &= 5,6 \\
4x &= 5,6 \\
x &= \frac{5,6}{4} \\
x &= 1,4
\end{align*}
Відповідь: Одне тістечко коштує 1,4 грн.