Нехай $$x$$ - вартість одного тістечка.
1. Визначимо, скільки грошей було у Петрика:
* Він купив 5 тістечок і отримав 3,2 грн здачі, отже, у нього було $$5x + 3,2$$ грн.
* Для покупки 9 тістечок йому не вистачало 2,4 грн, отже, у нього було $$9x - 2,4$$ грн.
2. Складемо рівняння:
$$5x + 3,2 = 9x - 2,4$$
3. Розв'яжемо рівняння:
$$9x - 5x = 3,2 + 2,4$$
$$4x = 5,6$$
$$x = \frac{5,6}{4}$$
$$x = 1,4$$
Відповідь: одне тістечко коштує 1,4 грн.